Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/porovnani-pujcek.eu/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Konsolidace půjček |

Konsolidace půjček

Konsolidace je nejvíce vyhledávanou službou bank, které konsolidace poskytují zejména u osob, které mají větší množství půjček a to jak u banky, tak i u nebankovních společností. Stejně jako vám musela být schválena půjčka, tak vám musí být i bankou schválena konsolidace, která ale stejně jako půjčka schválena výt nemusí.

Na schválení mají vliv, ale zcela jiné fakty, než u půjčky. Pokud jste během let, kdy jste si nasbírali větší množství půjček nebyli schopni splácet, platily jste splátky pozdě nebo mnohdy dokonce vůbec, tak se schválením rozhodně nepočítejte.

Banky jsou v tomhle směru velice obezřetné a neplatičům zásadně nic nepovolují. Pokud ještě nevíte, co to vlastně konsolidace je, tak to po přečtení tohoto článku jistě pochopíte. Konsolidace je v zjednodušeně řečeno sloučení půjček do jedné. Pokud máte tři a více půjček, tak vám budou sloučeny do jedné půjčky, budete tedy měsíčně platit jen jednu splátku, ale sloučí se vám i úrok, který bude pro půjčky jednotný a podstatně nižší. Na konsolidaci rozhodně nikdy neproděláte, ba naopak. Konsolidace je skutečně velice výhodnou cestou pro všechny, které už jeho nasbírané půjčky obtěžují.

Díky sloučení tak získáte naprostý přehled o tom, kolik měsíčně splácíte, kolik chybí doplatit a především platíte jen jednu splátku.