Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/porovnani-pujcek.eu/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Nebankovní půjčky |

Nebankovní půjčky

Finanční krize doslova cloumá světovými ekonomikami. Dolehla i na vás? Pravidelné měsíční výdaje na bydlení, do toho financujete provoz auta, platíte dětem obědy, dotujete školy v přírodě. A když se vám rozbije třeba lednička, náhle rozpočet utrpěl výrazné šrámy a zkrátka už v něm nezbylo.

Jak se s touhle situací elegantně vypořádat? A to pokud možno cestou zákonnou, na dráhu organizovaného zločinu přece jen tak trochu nemáte buňky. Řešením je rychlá nebankovní půjčka, která vám okamžitě doslova vytrhne trn z paty. Schvalovací proces v tomto případě nezdržují zbytečné formality, vejde se do tří jednotlivých kroků. Potřebovat budete vlastní mobilní telefon, bankovní účet, jehož skutečného majitele ověří verifikační platba, a dále předkládáte již pouze občanský průkaz. O poskytnutí nebankovní půjčky žádáte online, není třeba se dostavit ani nikam na pobočku. Jedinou podmínkou tak zůstává, že byste měli být občanem České republiky starším pětadvaceti let, ale nesmí vám být více než šedesát pět let.

U nebankovních půjček se obejdete i bez doložení příjmů a ani nepotřebujete ručitele, nicméně je potřeba, abyste nebyli například v exekuci, tímto postupem jste především vy sami ochráněni před neschopností poskytnutou částku splácet. Jinak je to bohužel jeden z důvodů k zamítnutí vaší žádosti. Peníze na účet získáte během maximálně patnácti minut. Napoprvé si můžete půjčit až 5 000 Kč, a to zcela bez poplatků nebo úroků, v případě, že tuto pomoc budete chtít využít opakovaně, hranice se posouvá na 15 000 Kč. Vždy pouze postupně souběh půjček možný není. Na vrácení této sumy máte maximálně třicet dnů, přesné datum si volíte sami, jedná se o takzvané krátkodobé nebankovní půjčky. Lhůtu je možné po uhrazení příslušného poplatku prodloužit až o dalších třicet dní. V případě, že budete chtít splatit naopak půjčku předčasně, je i tato varianta možná.