Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/porovnani-pujcek.eu/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Nebankovní půjčky |

Nebankovní půjčky

Ať už potřebujete peníze na neočekávaná vydání a do výplaty máte ještě daleko, nebo jen chcete využít výhodné povánoční slevy, může se stát, že budete potřebovat finanční výpomoc. Ne vždy platí, že nejlepší nabídku dostanete u své banky, naopak, často jsou podmínky bank nastaveny tak, že jediným řešením jsou bezúčelové nebankovní půjčky.

Rychlá nebankovní půjčka

Tato půjčka vám může být poskytnuta i zcela zdarma, pokud splníte dohodnuté parametry. Obvykle se jedná o půjčení poměrně malé sumy na krátkou dobu, například jako zmíněná výpomoc před výplatou.  První půjčka zdarma je obvykle poskytována na částky do 5 000 Kč se splatností do 30 dnů. Pokud ji splatíte včas, neplatíte žádný úrok ani poplatky, ale uhradíte skutečně jen vypůjčenou částku.  Při příští půjčce si už můžete půjčit víc, i když zcela zdarma už to nebude.

Rychlá nebankovní půjčka online

Nebankovní půjčky online můžete získat snadno a rychle. Stačí si vybrat přesně takový produkt, který vám bude vyhovovat z hlediska vypůjčené sumy, výše splátky, doby splácení i úroku a všech souvisejících poplatků. Pomoci vám může uvěrová kalkulačka, kterou má na svých webových stránkách každý solidní poskytovatel úvěrů. Díky kalkulačce si všechny parametry předem nasimulujte tak, aby zvolená varianta co nejlépe odpovídala vašim potřebám. Pak vyplníte registrační formulář a odešlete žádost o vámi vybranou půjčku. Po zaslání verifikační platby ve výši jedné koruny dostane do několika minut buď žádost o doplnění údajů, nebo rovnou SMS o schválení úvěru.

Vše tedy probíhá nejen velmi rychle, ale také online.  Rychlá nebankovní půjčka online je poskytována i v době, kdy mají banky zavřeno. Stačí jen pár kliků na internetu a mobilní telefon a peníze na účtu můžete mít za chvíli třeba i večer nebo o víkendu. Veškerá komunikace mezi poskytovatelem a žadatelem o úvěr probíhá v řádu minut. Jak vaše žádost o půjčku dopadla tak víte téměř okamžitě. Vzhledem ke konkurenci na trhu existuje velmi široká škála úvěrových produktů a u velké části z nich je úrok a další související poplatky stejný, nebo i výhodnější než konkurenční nabídky bank.