Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/porovnani-pujcek.eu/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Nebankovní půjčky jsou často výhodnější než bankovní |

Nebankovní půjčky jsou často výhodnější než bankovní

Krátkodobé nebankovní půjčky online představují výhodnou alternativu ke klasickým půjčkám v bance. Většinou se jedná o menší půjčky a lze je získat do několika minut. Stačí zavolat, poslat SMS zprávu a nebo jednoduše vyplnit formulář na webových stránkách poskytovatele. Nebankovní půjčky online jsou často také výhodnější.

 

Výhody nebankovních půjček

Rychlá nebankovní půjčka s sebou nese stejná rizika jako půjčka klasická. Nicméně poskytuje řadu výhod, díky kterým se stala velmi oblíbenou.

Mezi výhody patří možnost nebankovní půjčky bez doložení příjmů, nemusíte tedy složitě dokazovat, že jste schopni půjčené peníze splatit. Půjčku mohou využít také klienti se záznamem v registru dlužníků. První půjčka je navíc většinou zdarma, tedy bez poplatků a úroků. Prakticky jediné omezení je dáno zákonem, který určuje, že žadatel musí být plnoletý, jinak mu půjčka nesmí být schválena.

Tyto nebankovní půjčka bez zástavy jsou ze své podstaty určeny především lidem, kteří potřebují obnos řádově několika tisíc, například do výplaty nebo jako jednorázovou investici.

 

Jak získám výhodnou nebankovní půjčku?

Především si musíte vybrat prověřeného a důvěryhodného poskytovatele. Řídit se můžete například recenzemi na internetu.

Jakmile takového poskytovatele půjčky najdete, jednoduše si vyberete, jakou částku chcete půjčit. Nejčastěji se jedná o částky v rozmezí od tisíce do 25 tisíc korun. Důležitá je také délka splácení – čím kratší, tím menší úroky zaplatíte.

Poté stačí vyplnit online formulář, kam zadáte osobní údaje, zejména jméno, rodné číslo, číslo bankovního účtu a telefonní číslo. Po zažádání vyčkáte několik minut a peníze vám budou připsány na účet.

Získat nebankovní půjčku je velmi jednoduché. Na rozdíl od banky odpadá zdlouhavé ověřování, byrokracie a další nežádoucí procesy.