Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/porovnani-pujcek.eu/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Půjčka na směnku |

Půjčka na směnku

Směnka je pro mnoho lidí tím nejlepším řešením, jak snadno a rychle přijít k penězům bez toho aniž by museli o půjčku žádat v bance nebo u nebankovních společností.Půjčka na směnku ale není tak jednoduchá, jak se může zdát, ale může se k ní vztahovat ještě několik problémů, na které je nutné dát si dobrý pozor. Pokud máte možnost získat peníze jakkoli jinak než podpisem směnky, tak je se rozhodněte pro první variantu, která je podstatně bezpečnější.

Další nevýhodou směnku je skutečně vysoký úrok, který vám nikdy nikdo neodpustí a úroky se mohou lišit podle toho, kdo je poskytovatelem půjčky. Další a poslední věc, která je velkým rizikem u směnky je fakt, že je směnka cenný papír, se kterým je možné obchodovat. To může být skutečně v mnoha situacích velice nebezpečné a to především pokud věřitel svoji směnku prodá někomu, kdo po vás bude peníze vymáhat a nebude je vymáhat soudní cestou.

To všichni jistě dobře známe dokonce i z filmů. Spolu se směnkou se zavazujete i ke smlouvě, ve které musí být uveden nejen dlužník, ale i věřitel. Na co je ale nutné dát si zvlášť pozor při podpisu směnky je, aby zde bylo důkladně napsáno kdy a jak budou peníze zaplaceny věřiteli.