Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/porovnani-pujcek.eu/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Půjčky bez registru |

Půjčky bez registru

Pokud neplníte své pohledávky, tj. řádné nesplácíte svou půjčku, nejenže se stáváte nedůvěryhodným pro své věřitele, ale můžete být také zapsáni do takzvaného registru dlužníků. Jedná se o seznam osob, které mají uzavřenou jakoukoliv půjčku či půjčky a neplní svoje povinnosti vyplývající z uzavřené smlouvy.

Zápis do registru dlužníků fakticky nic neřeší. Pouze informuje ostatní bankovní instituce a investory o dané skutečnosti, čímž je varuje, aby vám případně neposkytli další půjčku. Existují však i lidé, potažmo společnosti, které nabízejí nebankovní půjčky bez nahlédnutí do registru, čímž můžete půjčku získat, přestože jste vedeným dlužníkem.

Takové půjčky však bývají často podvodné nebo velmi nákladné (skryté poplatky, velká RPSN atd.). Nemluvě o tom, že člověk tak pouze vytlouká klín klínem, a často tak upadá do obrovských dluhů, které se splácejí ještě hůře, nebo dochází až k obstavení majetku.

No Responses