Půjčky: kde si půjčit aktuálně velmi výhodně?

Chcete půjčku? Pak je vhodné využít akci poskytovatelů. Ti nabízí po určité období půjčky velmi výhodně a můžete ušetřit nemalé peníze.

Výhodné akce bankovních půjček

mBank – výhodná půjčka s 0% úrokem – Pro nové zákazníky je v mBank připravena půjčka do 40 000 Kč s 0% úrokem.

Moneta Money – půjčka s úrokem od 5,9%, s RPSN 6,1% – půjčka s výhodnou úrokovou sazbou.

Česká spořitelna - odpustí vám až 10 splátek, u sloučení půjček až 15 při řádném splácení.

Většina výše uvedených akcí má určitý háček. U Moneta Money je nízký úrok určen pro půjčky od 200 000 Kč.  Vždy je potřeba pořádně se zeptat, případně si prostudovat i malé písmo pod palcovými titulky výhodné nabídky.  I nejlevnější půjčka se může prodražit, pokud si nedáte pozor.

Výhodné akce nebankovních půjček

Home Credit – nabízí půjčku bez poplatků, kdy neplatíte za vedení , vyřízení a ani předčasné spláceni půjčky.

Profi Credit – získáte půjčku až 166000 na cokoliv. Za řádné splácení získáte až 27 000 Kč zpět. Navíc si můžete bezplatně odložit až tři splátky.

Cofidis – nabízí partnerskou půjčku s výhodným úrokem od 5,89%. Navíc zde nejsou žádné poplatky.  Úrok je nastaven na půjčku od 200 000 Kč.

Půjčit si peníze můžete výhodně i u nebankovních poskytovatelů. Využívejte nabídky, hledejte výhodné slevy. Ušetřit můžete na poplatcích i při vrácení splátek za řádné splácení. Banky i nebankovní společnosti ve snaze získat nové zákazníky využívají akci odpuštění splátek poměrně často.  Důležité je si definici vrácení peněz za řádné splácení přečíst ve smlouvě o úvěru, aby vám byl bonus skutečně  vyplacen.

Výhodné akce krátkodobé půjčky

Kamali – půjčit si můžete první půjčku na 14 dní zdarma. Půjčku si vyřídíte online pohodlně z domova.  Půjčit si můžete 1- 20 000 Kč.

Pronto půjčka - nabízí výhodné měsíční splátky. Při předčasném splácení vám budou odečteny dosud nezaplacené úroky.  Půjčí vám od 10 000 do 100 000 Kč.

CreditOn - první půjčka zdarma vás čeká i u půjčky CreditOn. Půjčku si pohodlně sjednáte také prostřednictvím sms zpráv. Půjčit si můžete až 20 000 Kč.

Zaplo – nabízí první půjčku zdarma a to až 8 000 Kč na 30 dní. Půjčit si můžete pohodlně  z domu  nebo na pobočce v síti trafik Geco. Okamžitě máte peníze k dispozici.  Zaplo půjčuje od 1 000 do 20 000 Kč.

Akce první půjčka zdarma je u krátkodobých půjček nejčastější. Jedná se  o akci pouze pro nového zákazníka, který má možnost si půjčku vyzkoušet. Nezaplatí žádné poplatky ani úroky, ale podmínkou je vrátit půjčku v daném termínu včas. V případě, že si půjčku prodlouží, musí následně uhradit také příslušný poplatek.  V případě, že už jste u dané společnosti v minulosti půjčku měli nebo máte dosud nesplacený úvěr, žádnou jinou půjčku nedostanete.

Proč půjčují nebankovní společnosti zdarma?

První nabídky typu první půjčka zdarma se objevily poprvé zhruba před 3 lety. Nebankovní společnosti k nim byly donuceny okolnostmi na trhu. Důvodem byla například zvyšující se ochota bank půjčovat lidem i s nízkými příjmy a také obrovská konkurence mezi poskytovateli nebankovních půjček. Krátké nebankovní půjčky využívají zákazníci opakovaně, kdy první půjčku refinancují další půjčkou. Není ojedinělé, že si zákazník půjčí u jedné společnosti i 5x a následně se dostane do platební neschopnosti. Krátkodobé půjčky rozhodně nejsou řešením nedostatku financí, nelze je používat jako finanční rezervu dlouhodobě.

Nebankovní půjčky je vhodné využívat například v případě, že vám dokážou poskytnout půjčku za mnohem lepších podmínek než banka a zároveň si půjčujete na nezbytné věci jako je automobil, financování výpadku příjmu. Rozhodně si nepůjčujte na nové šaty nebo na dovolenou.