Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/porovnani-pujcek.eu/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
V čem jsou zajímavé půjčky před výplatou? |

V čem jsou zajímavé půjčky před výplatou?

V čem jsou zajímavé půjčky před výplatou?

Segment úvěrových produktů je velmi bohatý, díky čemuž lidé v rolích žadatelů mohou poptat přesně takový produkt, jaký potřebují. Kromě klasiky, jakou jsou spotřebitelské úvěry, nesmíme zapomínat ani na několik unikátů. Sem můžeme zařadit půjčky před výplatou. Ty jsou charakteristické především tím, že nám nabídnou spíše menší sumy peněz, a to na kratší splatnost. Obvyklých je několik tisíc, které máme na dobu jednoho měsíce. To ale není jediná zajímavost, která se k nim váže.

Jsou pro každého

Zde rozhodně nepřeháníme, jelikož půjčka před výplatou je skutečně charakteristická tím, že si o ni může požádat každý. Je to dáno tím, že často není ověřován příjem, není nahlíženo do bankovních a nebankovních registrů, stejně jako není nutné ručení, ani ručitel. Mezi skupiny žadatelů obvykle patří:

  • Zaměstnanci a podnikatelé
  • Důchodci, matky na mateřské a studenti
  • Nezaměstnaní a problémoví klienti

Vyřízení proběhne online

Tento typ půjček způsobil v minulosti doslova revoluci v tom, s jakou snadností je lze získat. Nebylo nutné kamkoliv chodit, ani cokoliv sepisovat a podepisovat. Stačila online nebo SMS žádost a poté došlo obvykle k automatickému vyřízení. Tato pozitiva si půjčky před výplatou zachovaly dodnes. Pokud už je nutná smlouva, stačí její potvrzení pomocí kódu v SMS. Vše přispívá jak jednoduchosti, tak i rychlosti vyřízení. Ti nejlepší poskytovatelé zvládnout poslat peníze za pár minut od přijetí žádosti.

Stále výhodnější

Jedno z negativ, které půjčka před výplatou má, je určitě výhodnost. U řady poskytovatelů je třeba počítat s tím, že během měsíční splatnosti lze přeplatit i několik desítek procent. Na druhou stranu existují i výjimky. Ty jsou spojeny nejenom s úrokem v řádech jednotek procent. Několik poskytovatelů nabídne i možnost první půjčky zdarma. Pokud je splacena v termínu, nezaplatí žadatel ani o jedinou korunu navíc. Poté můžeme mluvit o nejvýhodnější půjčce na našem trhu.